zbieg wielokropka z wykrzyknikiem lub pytajnikiem

Szanowni Państwo,
w jednej z porad jasno omówili Państwo kwestię kolejności, w jakiej zależnie od przekazu stosuje się pytajnik i wykrzyknik występujące razem. Czy istnieją podobne wytyczne co do par: pytajnik z wielokropkiem i wykrzyknik z wielokropkiem?
Z wyrazami szacunku
Czytelnik
Można szeregować te znaki różnie, por. przykłady w par. [396] (92.4), 414 (94.5) i [417] (95.1) WSO PWN.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski