żołądź

Uprzejmie proszę o odmienienie w liczbie mnogiej przez przypadki wyrazu żołądź. Nie wiem, jak uzupełnić mam następujące zdanie: „Moje rodzeństwo lubi bawić się ------ (żołędziami?!)” – i tu powinna stać któraś z form rzeczownika żołądź. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Gdy chodzi o owoc dębu lub kolor w kartach, mamy odmianę następującą: ten żołądź lub ta żołądź, dopełniacz tego żołędzia lub tej żołędzi, biernik ten żołądź, tego żołędzia lub tę żołądź, w liczbie mnogiej mianownik te żołędzie, dopełniacz tych żołędzi, narzędnik tymi żołędziami. Gdy chodzi o część penisa, odmieniamy inaczej: ta żołądź, dopełniacz tej żołędzi, biernik tę żołądź, w liczbie mnogiej tak jak poprzednio.
Mirosław Bańko