Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.18 (41)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
2 mln zł. Przy takiej kwocie odstępne za Kukiełkę (300 tys. zł) jest sumą symboliczną.
W przeciwieństwie do Cupiała do portfela śmiało sięgał Drzymała. Z sześciu nabytków Groclinu tylko za Górskiego nie trzeba było płacić. Spośród pozostałych najdroższy okazał się Sikora (1,44 mln zł). Najświeższym zakupem Drzymały jest Bartosz Ślusarki, który wczoraj podpisał czteroletni kontrakt.
DARIUSZ ŁUSZCZYNA

Dwaj Serbowie w Legii
Przebywająca na zgrupowaniu w chorwackim Medulin Legia zagra dzisiaj drugi sparing. Nie wiadomo jeszcze z kim. Początkowo miała to być słoweńska Olimpia Lublana.
W warszawskim zespole wystąpi dwóch nowych zawodników. Jednym z nich jest obrońca o nazwisku Gravardanov. Okazuje
2 mln zł. Przy takiej kwocie odstępne za Kukiełkę (300 tys. zł) jest sumą symboliczną.<br>W przeciwieństwie do Cupiała do portfela śmiało sięgał Drzymała. Z sześciu nabytków Groclinu tylko za Górskiego nie trzeba było płacić. Spośród pozostałych najdroższy okazał się Sikora (1,44 mln zł). Najświeższym zakupem Drzymały jest Bartosz Ślusarki, który wczoraj podpisał czteroletni kontrakt.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;DARIUSZ ŁUSZCZYNA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Dwaj Serbowie w Legii&lt;/&gt;<br>Przebywająca na zgrupowaniu w chorwackim Medulin Legia zagra dzisiaj drugi sparing. Nie wiadomo jeszcze z kim. Początkowo miała to być słoweńska Olimpia Lublana.<br>W warszawskim zespole wystąpi dwóch nowych zawodników. Jednym z nich jest obrońca o nazwisku Gravardanov. Okazuje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego