Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.11 (35)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
napastnika młodzieżowej reprezentacji Polski jeszcze nie doszło. "Ślusarz" nadal jest piłkarzem Lecha Poznań.
- Mamy dobre układy z Groclinem, więc zgodziliśmy się, żeby Bartek potrenował przez tydzień w Turcji - mówi Faktowi prezes Lecha, Radosław Majchrzak. - W niedzielę Groclin wraca do Polski i dopiero wtedy zasiądziemy do poważnych rozmów. Ile chcemy za Ślusarskiego? Jest jeszcze za wcześnie, żeby mówić o konkretnej kwocie - zakończył Majchrzak.
Prezes Lecha zgodził się także na udział Ślusarskiego w dwóch meczach sparingowych Groclinu z MTK Budapeszt (12 lutego) i Żyliną (14 lutego).
Niestety Ślusarski nie będzie mógł zagrać w meczach z Bordeaux. Termin zgłaszania piłkarzy do Pucharu UEFA minął
napastnika młodzieżowej reprezentacji Polski jeszcze nie doszło. "Ślusarz" nadal jest piłkarzem Lecha Poznań.<br>&lt;q&gt;- Mamy dobre układy z Groclinem, więc zgodziliśmy się, żeby Bartek potrenował przez tydzień w Turcji&lt;/&gt; - mówi Faktowi prezes Lecha, Radosław Majchrzak. &lt;q&gt;- W niedzielę Groclin wraca do Polski i dopiero wtedy zasiądziemy do poważnych rozmów. Ile chcemy za Ślusarskiego? Jest jeszcze za wcześnie, żeby mówić o konkretnej kwocie&lt;/&gt; - zakończył Majchrzak.<br>Prezes Lecha zgodził się także na udział Ślusarskiego w dwóch meczach sparingowych Groclinu z MTK Budapeszt (12 lutego) i Żyliną (14 lutego).<br>Niestety Ślusarski nie będzie mógł zagrać w meczach z Bordeaux. Termin zgłaszania piłkarzy do Pucharu UEFA minął
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego