Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Tucholski
Miejsce wydania: Bydgoszcz
Rok: 2000
Również nieodpowiedzialni kierowcy znęceni okazją hamują niekiedy z piskiem opon, zatrzymując się niemal w miejscu. Na szczęście na razie do żadnej tragedii drogowej z tego powodu jeszcze nie doszło.
Tekst i fot. Jacek Jaszczyk

Śmieci kosztują
Szanujmy się jak bracia...
Od sierpnia o 12 groszy na osobę wzrasta opłata za śmieci.

Kontenery ustawione przy blokach powinny służyć tylko spółdzielcom. Fot. Kamila Mróz
- Wzrost kwoty za wywóz nieczystości stałych podyktowany jest przez Przedsiębiorstwo Komunalne, które musi zrekompensować liczne podwyżki cen paliwa - mówi prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Stanisław Wiciński.
Do spółdzielni docierają sygnały, że do kontenerów ustawionych przy blokach podrzucane są śmieci osób, które
Również nieodpowiedzialni kierowcy znęceni okazją hamują niekiedy z piskiem opon, zatrzymując się niemal w miejscu. Na szczęście na razie do żadnej tragedii drogowej z tego powodu jeszcze nie doszło.<br>&lt;au&gt;Tekst i fot. Jacek Jaszczyk&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;Śmieci kosztują&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Szanujmy się jak bracia...&lt;/&gt;<br>Od sierpnia o 12 groszy na osobę wzrasta opłata za śmieci.<br>&lt;gap reason="photo"&gt;<br>Kontenery ustawione przy blokach powinny służyć tylko spółdzielcom. Fot. Kamila Mróz <br>- Wzrost kwoty za wywóz nieczystości stałych podyktowany jest przez Przedsiębiorstwo Komunalne, które musi zrekompensować liczne podwyżki cen paliwa - mówi prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Stanisław Wiciński. <br>Do spółdzielni docierają sygnały, że do kontenerów ustawionych przy blokach podrzucane są śmieci osób, które
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego