Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Witold Karol Borowski
Tytuł: strona o książkach, fotografii, Bieszczadach, żółwiach i kulinariach
Rok: 2003
z miasta, wcale nie są zadowolone z takiego obrotu sprawy. Są miejsca np. droga z Cisnej do Ustrzyk Górnych, gdzie nawet pług wirnikowy nie przejedzie.
Wtrącę słowo o tutejszych szalonych kierowcach PKS-u. Zimą górskie szosy przypominają swym wyglądem wielki tor saneczkowy. Szosa biegnie półtora metra pod śniegiem. Na tej śnieżno-lodowej nawierzchni starają się kursować autobusy. Droga została wyżłobiona przez wirniki, które wygryzały tunel do jazdy. Autobus trzyma więc kierunek, głównie odbijając się od bandy, do bandy. Co wygląda z zewnątrz może i zabawnie, ale od środka - zgroza.

Życie w Bieszczadach jest trudne o każdej porze roku, dlatego w ich
z miasta, wcale nie są zadowolone z takiego obrotu sprawy. Są miejsca np. droga z Cisnej do Ustrzyk Górnych, gdzie nawet pług wirnikowy nie przejedzie.<br>Wtrącę słowo o tutejszych szalonych kierowcach PKS-u. Zimą górskie szosy przypominają swym wyglądem wielki tor saneczkowy. Szosa biegnie półtora metra pod śniegiem. Na tej śnieżno-lodowej nawierzchni starają się kursować autobusy. Droga została wyżłobiona przez wirniki, które wygryzały tunel do jazdy. Autobus trzyma więc kierunek, głównie odbijając się od bandy, do bandy. Co wygląda z zewnątrz może i zabawnie, ale od środka - zgroza.<br><br>Życie w Bieszczadach jest trudne o każdej porze roku, dlatego w ich
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego