Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.13 (10)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
MTV jet bowiem nie tylko prezenterką, ale też stylistką. Chętnie podzieli się więc swoją wiedzą na ekranie. - Na razie zaplanowaliśmy nagranie 24 odcinków - mówi. - Jeśli program chwyci, to zostanę w TV Club na dłużej.
Śliczna Joanna studiuje dziennikarstwo i twierdzi, że w poprzednim wcieleniu była księżniczką, a w następnym będzie... świstakiem!

Dziennikarska "Czwarta władza" Machulskiego
Juliusz Machulski (49 l.) nakręci serial dla II Programu TVP. Tytuł cyklu - "Czwarta władza" - zapowiada, że rzecz będzie o dziennikarzach.
"Czwarta władza" to serial sensacyjny, niepozbawiony jednak scen zabawnych. Scenariusz cyklu napisał Jarosław Sokół na podstawie noweli dwóch dziennikarzy: Piotra Najsztuba, redaktora naczelnego tygodnika "Przekrój" i
MTV jet bowiem nie tylko prezenterką, ale też stylistką. Chętnie podzieli się więc swoją wiedzą na ekranie. &lt;q&gt;- Na razie zaplanowaliśmy nagranie 24 odcinków&lt;/&gt; - mówi. &lt;q&gt;- Jeśli program chwyci, to zostanę w TV Club na dłużej.<br>Śliczna Joanna studiuje dziennikarstwo i twierdzi, że w poprzednim wcieleniu była księżniczką, a w następnym będzie... świstakiem!&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Dziennikarska "Czwarta władza" Machulskiego&lt;/&gt;<br>Juliusz Machulski (49 l.) nakręci serial dla II Programu TVP. Tytuł cyklu - "Czwarta władza" - zapowiada, że rzecz będzie o dziennikarzach.<br>"Czwarta władza" to serial sensacyjny, niepozbawiony jednak scen zabawnych. Scenariusz cyklu napisał Jarosław Sokół na podstawie noweli dwóch dziennikarzy: Piotra Najsztuba, redaktora naczelnego tygodnika "Przekrój" i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego