Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Sławomir Shuty
Tytuł: Blok - powieść hipertekstowa
Rok: 2003
Ryśkowa nie odpowiada tylko wychodzi gotowa na klatkę.
- Już wychodzisz?, przecież autobus dopiero o dwunastej.
- O dwunastej to on odjeżdża, to trzeba chyba wyjść wcześniej.
- Poczekaj jeszcze chwilę, nie będziemy jak głupi stać pod klatką, wczoraj przyjechał o dwunastej i dopiero się ludzie zaczęli schodzić.
- Wczoraj też był?
- Był, do Żaby, to nie wiesz?, z drugiej klatki, zawiózł wszystkich na cmentarz, przywiózł z powrotem. Podjechał pod klatkę, specjalniem się od okna odsunął, żeby mnie nie widzieli.
- Czemu? - to Sławka zaciekawiło, bo lubi filmy grozy.
- Jakże to, ludzie wracają z pogrzebu, a ja tu mieszkanie komuś robię.
- No to co?, przecież go
Ryśkowa nie odpowiada tylko wychodzi gotowa na klatkę.<br>- Już wychodzisz?, przecież autobus dopiero o dwunastej. <br>- O dwunastej to on odjeżdża, to trzeba chyba wyjść wcześniej.<br>- Poczekaj jeszcze chwilę, nie będziemy jak głupi stać pod klatką, wczoraj przyjechał o dwunastej i dopiero się ludzie zaczęli schodzić.<br>- Wczoraj też był?<br>- Był, do Żaby, to nie wiesz?, z drugiej klatki, zawiózł wszystkich na cmentarz, przywiózł z powrotem. Podjechał pod klatkę, specjalniem się od okna odsunął, żeby mnie nie widzieli.<br>- Czemu? - to Sławka zaciekawiło, bo lubi filmy grozy.<br>- Jakże to, ludzie wracają z pogrzebu, a ja tu mieszkanie komuś robię.<br>- No to co?, przecież go
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego