Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.07
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
1990 r. gospodarstwo oddał za rentę. Dziś ma 86 lat i jest schorowany. Jego dodatkowy kłopot to trzech synów, którym finansowo wiedzie się źle.

Tyle do przyjęcia
Ponad rok temu uradzili, że ojciec odkupi od państwa ziemię w Kunowicach i oni będą tam prowadzić gospodarstwo rolne. Były właściciel może ziemię odkupić w drodze pierwszeństwa po cenie ustalonej przez rzeczoznawcę. - W kwietniu zeszłego roku pracownik Agencji Nieruchomości Rolnej poinformował mnie, że za hektar trzeba zapłacić 5 tys. zł. Z braćmi zaakceptowaliśmy taką cenę. I zaczęliśmy starania o zakup - wspomina pan Bronisław z Gorzowa, jeden z synów mieszkańca Kunowic.

To zaporowa cena
Agencja
1990 r. gospodarstwo oddał za rentę. Dziś ma 86 lat i jest schorowany. Jego dodatkowy kłopot to trzech synów, którym finansowo wiedzie się źle.<br><br>&lt;tit&gt;Tyle do przyjęcia&lt;/&gt;<br>Ponad rok temu uradzili, że ojciec odkupi od państwa ziemię w Kunowicach i oni będą tam prowadzić gospodarstwo rolne. Były właściciel może ziemię odkupić w drodze pierwszeństwa po cenie ustalonej przez rzeczoznawcę. - W kwietniu zeszłego roku pracownik Agencji Nieruchomości Rolnej poinformował mnie, że za hektar trzeba zapłacić 5 tys. zł. Z braćmi zaakceptowaliśmy taką cenę. I zaczęliśmy starania o zakup - wspomina pan Bronisław z Gorzowa, jeden z synów mieszkańca Kunowic.<br><br>&lt;tit&gt;To zaporowa cena&lt;/&gt;<br>Agencja
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego