Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.18 (41)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
dostała po rozwodzie dom i 13 mln. Prawie 6 milionów rocznie wydawał na prawników i koszty sądowe.
Aby zaoszczędzić na kolejnych procesach o gwałty, orgie z prostytutkami i striptizerkami nagrywał na wideo.
Jednym z najbardziej potrzebnych wydatków Tysona było dziewięć tysięcy miesięcznie na psychoanalityka, u którego leczył się z chorobliwej rozrzutności.
Na tym nie koniec problemów Tysona. Liczy on jeszcze, że wygra proces z dawnym promotorem Donem Kingiem, dostanie od niego 124 miliony dolarów i spłaci długi. Tyle że z Kingiem jeszcze nikt nie wygrał.
Tyson nie ma więc wyjścia i musi wrócić na ring. Planuje walkę w Japonii z... byłym
dostała po rozwodzie dom i 13 mln. Prawie 6 milionów rocznie wydawał na prawników i koszty sądowe.<br>Aby zaoszczędzić na kolejnych procesach o gwałty, orgie z prostytutkami i striptizerkami nagrywał na wideo.<br>Jednym z najbardziej potrzebnych wydatków Tysona było dziewięć tysięcy miesięcznie na psychoanalityka, u którego leczył się z chorobliwej rozrzutności.<br>Na tym nie koniec problemów Tysona. Liczy on jeszcze, że wygra proces z dawnym promotorem Donem Kingiem, dostanie od niego 124 miliony dolarów i spłaci długi. Tyle że z Kingiem jeszcze nikt nie wygrał.<br>Tyson nie ma więc wyjścia i musi wrócić na ring. Planuje walkę w Japonii z... byłym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego