Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ekspress Wieczorny
Nr: 70
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1981
dwa prototypy przewoźnych domów mieszkalnych, które wyprodukowane zostały w podległych mu zakładach z funduszu rozwoju postępu technicznego.


IKEBANA PO POLSKU

Zakład Ogrodniczy Heleny Michalewicz w Poznaniu specjalizuje się w hodowli róż i storczyków. Nie brak tu jednak i innych kwiatów. W cieplarniach rosną także irysy holenderskie, frezje, konwalie, alstromerie oraz kamelie.
Pani Helena jest również mistrzynią w sztuce ich układania. Poznański Ośrodek Kształcenia Zawodowego, który prowadzi m. in. kursy bukieciarstwa, właśnie do niej zwrócił się z prośbą o prowadzenie zajęć praktycznych. Parni Helena uczy więc sztuki formowania bukietów i wiązanek ok. 40 osób (honorarium za zajęcia i należność za zużyte kwiaty
dwa prototypy przewoźnych domów mieszkalnych, które wyprodukowane zostały w podległych mu zakładach z funduszu rozwoju postępu technicznego.&lt;/&gt; &lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;<br><br>&lt;page nr=3&gt; &lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;&lt;orig&gt;IKEBANA&lt;/&gt; PO POLSKU&lt;/&gt; <br>&lt;gap&gt;<br>&lt;intro&gt;Zakład Ogrodniczy Heleny Michalewicz w Poznaniu specjalizuje się w hodowli róż i storczyków. Nie brak tu jednak i innych kwiatów. W cieplarniach rosną także irysy holenderskie, frezje, konwalie, alstromerie oraz kamelie.&lt;/&gt;<br>Pani Helena jest również mistrzynią w sztuce ich układania. Poznański Ośrodek Kształcenia Zawodowego, który prowadzi m. in. kursy bukieciarstwa, właśnie do niej zwrócił się z prośbą o prowadzenie zajęć praktycznych. Parni Helena uczy więc sztuki formowania bukietów i wiązanek ok. 40 osób (honorarium za zajęcia i należność za zużyte kwiaty
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!