Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
geograficznie Wyspy Kanaryjskie leżą w Afryce, to politycznie należą do Hiszpanii, więc aby tam się dostać, nie potrzebujesz nic oprócz ważnego paszportu.
• Waluta - Jak w całej Hiszpanii, obowiązują pesety: 100 Ptas to ok. 2,4 zł. Nie ma problemu z płatnościami kartami, sporo jest też bankomatów.
• Zakupy - Cały obszar Wysp Kanaryjskich to strefa wolnocłowa, nie ma więc sensu odkładać zakupów perfum czy alkoholi na ostatnią chwilę przed odlotem.
• Przelot - Linie lotnicze Iberia oferują przelot za około 2300 zł w obie strony. Większość polskich biur podróży proponuje wczasy na Teneryfie lub Gran Canarii, skąd można dostać się na Lanzarote
geograficznie Wyspy Kanaryjskie leżą w Afryce, to politycznie należą do Hiszpanii, więc aby tam się dostać, nie potrzebujesz nic oprócz ważnego paszportu.<br>&#149; Waluta - Jak w całej Hiszpanii, obowiązują pesety: 100 Ptas to ok. 2,4 zł. Nie ma problemu z płatnościami kartami, sporo jest też bankomatów.<br>&#149; Zakupy - Cały obszar Wysp Kanaryjskich to strefa wolnocłowa, nie ma więc sensu odkładać zakupów perfum czy alkoholi na ostatnią chwilę przed odlotem. <br>&#149; Przelot - Linie lotnicze Iberia oferują przelot za około 2300 zł w obie strony. Większość polskich biur podróży proponuje wczasy na Teneryfie lub Gran Canarii, skąd można dostać się na Lanzarote
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego