Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.06 (5)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
skoczył w sumie 243 m (123 i 120), czyli o 23 m krócej od Pettersena. Ocenił swój start jako kiepski i zapowiedział zasadnicze zmiany w przygotowaniach. Małysz zarobił w Turnieju tylko 3 tys. zł za 9. miejsce w Oberstdorfie. W klasyfikacji Pucharu Świata spadł na 7. miejsce.
Wojciechowi Tajnerowi i Marcinowi Bachledzie lepienie bałwanów, czym zajęli się po kwalifikacjach, wychodziło dużo lepiej niż skakanie.
Z Trzech Króli do Bischofshofen dojechał tylko jeden. Niepodzielnie panował Sigurd Pettersen. Morgenstern mimo zapierającego dech w piersiach pierwszego z wczorajszych skoków (138 m) jest jeszcze królewiczem. Małysz pozostał królem serc polskich kibiców, na odzyskanie władztwa na
skoczył w sumie 243 m (123 i 120), czyli o 23 m krócej od Pettersena. Ocenił swój start jako kiepski i zapowiedział zasadnicze zmiany w przygotowaniach. Małysz zarobił w Turnieju tylko 3 tys. zł za 9. miejsce w Oberstdorfie. W klasyfikacji Pucharu Świata spadł na 7. miejsce.<br>Wojciechowi Tajnerowi i Marcinowi Bachledzie lepienie bałwanów, czym zajęli się po kwalifikacjach, wychodziło dużo lepiej niż skakanie.<br>Z Trzech Króli do Bischofshofen dojechał tylko jeden. Niepodzielnie panował Sigurd Pettersen. Morgenstern mimo zapierającego dech w piersiach pierwszego z wczorajszych skoków (138 m) jest jeszcze królewiczem. Małysz pozostał królem serc polskich kibiców, na odzyskanie władztwa na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!