Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 04.22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
że będzie przesłuchanych kilkudziesięciu świadków. Nie mogę jednak powiedzieć, kto to będzie. Postępowanie w tej sprawie potrwa na pewno ponad 3 miesiące.
Razem z nim postępowanie w tej sprawie prowadzą dwaj inni prokuratorzy wydziału śledczego.
Nieoficjalnie wiadomo, że dzisiaj przesłuchiwany będzie Jerzy Urban, świadek rozmowy telefonicznej Kaczmarka z Leszkiem Millerem. Urban mówił wcześniej, że przysłuchując się tej rozmowie odniósł wrażenie, że premier wywiera nacisk na ministra skarbu. Wkrótce w prokuraturze będzie przesłuchany Modrzejewski. Śledztwo katowickiej prokuraturze w sprawie zatrzymania byłego prezesa PKN Orlen zleciła kilka dni temu Prokuratura Krajowa. Na razie toczy się w sprawie przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy publicznych.


Spółka
że będzie przesłuchanych kilkudziesięciu świadków. Nie mogę jednak powiedzieć, kto to będzie. Postępowanie w tej sprawie potrwa na pewno ponad 3 miesiące.&lt;/&gt;<br>Razem z nim postępowanie w tej sprawie prowadzą dwaj inni prokuratorzy wydziału śledczego.<br>Nieoficjalnie wiadomo, że dzisiaj przesłuchiwany będzie &lt;name type="person"&gt;Jerzy Urban&lt;/&gt;, świadek rozmowy telefonicznej &lt;name type="person"&gt;Kaczmarka&lt;/&gt; z &lt;name type="person"&gt;Leszkiem Millerem&lt;/&gt;. &lt;name type="person"&gt;Urban&lt;/&gt; mówił wcześniej, że przysłuchując się tej rozmowie odniósł wrażenie, że premier wywiera nacisk na ministra skarbu. Wkrótce w prokuraturze będzie przesłuchany &lt;name type="person"&gt;Modrzejewski&lt;/&gt;. Śledztwo katowickiej prokuraturze w sprawie zatrzymania byłego prezesa &lt;name type="org"&gt;PKN Orlen&lt;/&gt; zleciła kilka dni temu &lt;name type="org"&gt;Prokuratura Krajowa&lt;/&gt;. Na razie toczy się w sprawie przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy publicznych.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;<br>&lt;tit&gt;Spółka
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego