Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 07.13
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
również przepisy przesuwające kolejny raz o rok wejście w życie ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym. Są też zmiany w organizacji tworzonego właśnie urzędu oceny procedur medycznych - ma on ustalić, do jakiego leczenia pacjenci mają prawo.


Nominacje wiceprezesa ds. programowych TVP
Odpowiedź Pacławskiego

Andrzej Cudak został szefem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. To bohater krytycznych artykułów o wykorzystywaniu anteny publicznej telewizji do realizowania partyjnych interesów żony.
Zdecydował o tym wiceprezes zarządu ds. programowych TVP Ryszard Pacławski, który w miniony piątek poniósł porażkę w walce o wpływy w telewizji. Przegrał starcie o nowego szefa Jedynki. Po kilkutygodniowym pacie zarząd stacji wskazał na faworyta prezesa Jana
również przepisy przesuwające kolejny raz o rok wejście w życie ustawy o &lt;name type="org"&gt;Państwowym Ratownictwie Medycznym&lt;/&gt;. Są też zmiany w organizacji tworzonego właśnie urzędu oceny procedur medycznych - ma on ustalić, do jakiego leczenia pacjenci mają prawo.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;<br>&lt;tit&gt;Nominacje wiceprezesa ds. programowych &lt;name type="org"&gt;TVP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Odpowiedź &lt;name type="person"&gt;Pacławskiego&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;&lt;name type="person"&gt;Andrzej Cudak&lt;/&gt; został szefem &lt;name type="org"&gt;Telewizyjnej Agencji Informacyjnej&lt;/&gt;. To bohater krytycznych artykułów o wykorzystywaniu anteny publicznej telewizji do realizowania partyjnych interesów żony.&lt;/&gt;<br>Zdecydował o tym wiceprezes zarządu ds. programowych &lt;name type="org"&gt;TVP&lt;/&gt; &lt;name type="person"&gt;Ryszard Pacławski&lt;/&gt;, który w miniony piątek poniósł porażkę w walce o wpływy w telewizji. Przegrał starcie o nowego szefa &lt;name type="org"&gt;Jedynki&lt;/&gt;. Po kilkutygodniowym pacie zarząd stacji wskazał na faworyta prezesa &lt;name type="person"&gt;Jana
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!