Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
pewne, że ich partnerzy postrzegają je w ten sam sposób. A oni mogą tego wcale nie zauważyć.
Mechanizm jest następujący: on mówi, że jej rozstępy są słodkie i bardzo je kocha, bo dodają jej ciału dojrzałego piękna. Ona mu nie wierzy, myśli, że ją oszukuje, żeby sprawić jej przyjemność. Zamyka się w sobie, głucha na jego argumenty. On się obraża, że ona go nie słucha i też się w sobie zamyka. O łóżku i radosnym seksie nie ma mowy.

Wieczne napięcie

- Powodem braku ochoty na seks mogą być również przedłużające się stany napięcia, wszechobecny stres, nerwowy tryb życia - mówi Wiesław Sokoluk.
Dokładnie taka
pewne, że ich partnerzy postrzegają je w ten sam sposób. A oni mogą tego wcale nie zauważyć.<br>Mechanizm jest następujący: on mówi, że jej rozstępy są słodkie i bardzo je kocha, bo dodają jej ciału dojrzałego piękna. Ona mu nie wierzy, myśli, że ją oszukuje, żeby sprawić jej przyjemność. Zamyka się w sobie, głucha na jego argumenty. On się obraża, że ona go nie słucha i też się w sobie zamyka. O łóżku i radosnym seksie nie ma mowy.<br><br>&lt;tit&gt;Wieczne napięcie&lt;/&gt;<br><br>- Powodem braku ochoty na seks mogą być również przedłużające się stany napięcia, wszechobecny stres, nerwowy tryb życia - mówi Wiesław Sokoluk.<br>Dokładnie taka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego