Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09 (33)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Lidze Mistrzów, nie mam na co narzekać.
ARTUR SZCZEPANIK

Bordeaux wygrało. Co za wstyd!
Po trzech kompromitujących porażkach z rzędu rywal Groclinu w III rundzie pucharu UEFA, zespół Bordeaux, pokonał w 23. kolejce ligi francuskiej Nantes 2:0.
- Wcale nie uważam, aby po tym meczu nadeszły lepsze dni dla Bordeaux. Żyrondyści nie zachwycili, a zwycięstwo bardziej zawdzięczają słabszemu dniu piłkarzy Nantes niż sobie - mówi Faktowi mieszkający we Francji były reprezentant Polski Andrzej Szarmach (54 l.).
Na poprawę gry swoich ulubieńców nie liczą kibice Bordeaux. Po meczu nie cieszyli się ze zwycięstwa swojej drużyny, tylko długo skandowali: "Wstyd nam za was!".
- Żyjemy
Lidze Mistrzów, nie mam na co narzekać.&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;ARTUR SZCZEPANIK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Bordeaux wygrało. Co za wstyd!&lt;/&gt;<br>Po trzech kompromitujących porażkach z rzędu rywal Groclinu w III rundzie pucharu UEFA, zespół Bordeaux, pokonał w 23. kolejce ligi francuskiej Nantes 2:0.<br>&lt;q&gt;- Wcale nie uważam, aby po tym meczu nadeszły lepsze dni dla Bordeaux. Żyrondyści nie zachwycili, a zwycięstwo bardziej zawdzięczają słabszemu dniu piłkarzy Nantes niż sobie&lt;/&gt; - mówi Faktowi mieszkający we Francji były reprezentant Polski Andrzej Szarmach (54 l.).<br>Na poprawę gry swoich ulubieńców nie liczą kibice Bordeaux. Po meczu nie cieszyli się ze zwycięstwa swojej drużyny, tylko długo skandowali: &lt;q&gt;"Wstyd nam za was!"&lt;/&gt;.<br>&lt;q&gt;- Żyjemy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego