Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Siemaszko, który mocnym strzałem z pięciu metrów nie dał szans bramkarzowi Warmiaka. Dwie sytuacje do zdobycia gola zmarnował w drugiej połowie Jarek Licznerski. Zrehabilitował się za to w 87 minucie, kiedy to po kolejnym rzucie rożnym wepchnął piłkę do siatki gospodarzy.
jp

Nie wiedzie się drużynie Alfa Agra.
Piłkarze drużyny A-klasowej przegrali w Pasłęku z Gronowem 0:2.
Grała IV liga... - 2004-10-16 17:16:25
W dniu dzisiejszym rozegrano pięć spotkań 14 kolejki IV ligi. Sensacji nie było. Jeziorak Iława pewnie zmierza w kierunku III ligi. Huragan Morąg odprawiony został z Iławy z bagażem 4 bramek. Nasi piłkarze jadą
Siemaszko, który mocnym strzałem z pięciu metrów nie dał szans bramkarzowi Warmiaka. Dwie sytuacje do zdobycia gola zmarnował w drugiej połowie Jarek Licznerski. Zrehabilitował się za to w 87 minucie, kiedy to po kolejnym rzucie rożnym wepchnął piłkę do siatki gospodarzy.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Nie wiedzie się drużynie Alfa Agra.&lt;/&gt;<br> Piłkarze drużyny A-klasowej przegrali w Pasłęku z Gronowem 0:2.<br>Grała IV liga... - 2004-10-16 17:16:25 <br>W dniu dzisiejszym rozegrano pięć spotkań 14 kolejki IV ligi. Sensacji nie było. Jeziorak Iława pewnie zmierza w kierunku III ligi. Huragan Morąg odprawiony został z Iławy z bagażem 4 bramek. Nasi piłkarze jadą