Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
W spotkaniu uczestniczył prezes KS Polonia Jerzy Harhaj. Goście obejrzeli obiekty sportowe na stadionie oraz omówili zasady dalszej współpracy z firmą Alfa Agra z Drulit.
Od kilku lat pan Bondarek wspiera finasowo działalność KS Polonia. Tak będzie też w tym roku. Firma Alfa Agra z Drulit przekaże fundusze na działalność A-klasowej drużyny, która w tym sezonie będzie występowała pod nazwą Polonia II Alfa Systems. Oprócz tego, pan Bondarek jest fundatorem nagród w Turnieju Tenisowym o Nagrodę Przewodniczącego Rady Miejskiej i Firmy Alfa Agra w Drulitach.
jp

Miejsce na Twoją reklamę czeka
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do reklamowania swoich firm
W spotkaniu uczestniczył prezes KS Polonia Jerzy Harhaj. Goście obejrzeli obiekty sportowe na stadionie oraz omówili zasady dalszej współpracy z firmą Alfa Agra z Drulit. <br>Od kilku lat pan Bondarek wspiera finasowo działalność KS Polonia. Tak będzie też w tym roku. Firma Alfa Agra z Drulit przekaże fundusze na działalność A-klasowej drużyny, która w tym sezonie będzie występowała pod nazwą Polonia II Alfa Systems. Oprócz tego, pan Bondarek jest fundatorem nagród w Turnieju Tenisowym o Nagrodę Przewodniczącego Rady Miejskiej i Firmy Alfa Agra w Drulitach.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Miejsce na Twoją reklamę czeka&lt;/&gt;<br>Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do reklamowania swoich firm
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego