Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
w tym sezonie minimum 20 punktów. Jest to realne, ale musimy wygrywać mecze u siebie, a na wyjazdach ponosić jak najmniejsze straty.
Mecze z Tęczą, Zamkiem i Romintą są szansą na zdobycie brakujących dziewięciu punktów. Być może do drużyny wróci kontuzjowany Jarek Licznerski i Paweł Wołczecki, który grał już w A-klasowych rezerwach. Z drużyny odchodzi Radek Suckiel, w związku z tym spora odpowiedzialność spadnie teraz na Mariusza Lachowicza.
jp

W Zalewie 3 : 1 dla Polonii
Nareszcie wygrana. Co prawda z ostatnią drużyną w tabeli, ale liczą się teraz wszystkie punkty i bramki. Prowadzenie dla Polonii uzyskał Jacek Gawryś w 30 minucie
w tym sezonie minimum 20 punktów. Jest to realne, ale musimy wygrywać mecze u siebie, a na wyjazdach ponosić jak najmniejsze straty. <br>Mecze z Tęczą, Zamkiem i Romintą są szansą na zdobycie brakujących dziewięciu punktów. Być może do drużyny wróci kontuzjowany Jarek Licznerski i Paweł Wołczecki, który grał już w A-klasowych rezerwach. Z drużyny odchodzi Radek Suckiel, w związku z tym spora odpowiedzialność spadnie teraz na Mariusza Lachowicza.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;W Zalewie 3 : 1 dla Polonii&lt;/&gt;<br>Nareszcie wygrana. Co prawda z ostatnią drużyną w tabeli, ale liczą się teraz wszystkie punkty i bramki. Prowadzenie dla Polonii uzyskał Jacek Gawryś w 30 minucie