Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.08
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
Bieńkowski.

Każdy sposób dobry

Eltermie ze Świebodzina, producentowi urządzeń od obróbki cieplnej, potrzebni są inżynierowie konstruktorzy i technolodzy z angielskim. Mają tu zagwarantowany ciągły rozwój, bo produkcja wciąż się zmienia.
Jak firmy szukają pracowników, gdy nie skutkują już ogłoszenia, nawet w prasie specjalistycznej... Oferują nawet 4 tys. zł pensji brutto. A ponadto? - Robiłam prezentacje firmy na wydziale mechanicznym uniwersytetu - mówi Małgorzata Pawlik, dyrektor ds. personalnych i administracji ze świebodzińskiej Eltermy. - Organizuję dla studentów konkursy na prace dyplomowe, przyjmujemy ich na praktyki, mają specjalne stanowiska pracy.
ADB szuka pracowników w całej Polsce - na uczelniach i w firmach komputerowych. Coraz częściej sięga po cudzoziemców
Bieńkowski.<br><br>&lt;tit&gt;Każdy sposób dobry&lt;/&gt;<br><br>Eltermie ze Świebodzina, producentowi urządzeń od obróbki cieplnej, potrzebni są inżynierowie konstruktorzy i technolodzy z angielskim. Mają tu zagwarantowany ciągły rozwój, bo produkcja wciąż się zmienia. <br>Jak firmy szukają pracowników, gdy nie skutkują już ogłoszenia, nawet w prasie specjalistycznej... Oferują nawet 4 tys. zł pensji brutto. A ponadto? - Robiłam prezentacje firmy na wydziale mechanicznym uniwersytetu - mówi Małgorzata Pawlik, dyrektor ds. personalnych i administracji ze świebodzińskiej Eltermy. - Organizuję dla studentów konkursy na prace dyplomowe, przyjmujemy ich na praktyki, mają specjalne stanowiska pracy. <br>ADB szuka pracowników w całej Polsce - na uczelniach i w firmach komputerowych. Coraz częściej sięga po cudzoziemców
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego