Typ tekstu: Książka
Autor: Machulski Juliusz, Wereśniak Piotr, Zatorski Ryszard
Tytuł: Kiler
Rok: 1998
G.?

ASYSTENT
Gnoja jakiegoś, gapia, gówniarza, gamonia...

EWA
Daliście dupy i tyle! Cześć!

Ewa rzuca Asystentowi swój mikrofon i odchodzi. Asystent wypatruje wśród zebranych gapiów. Wybór pada na stojącego w tłumie trzydziestoletniego, ubranego w amerykańską kurtkę (typu high-school jacket) JURKA.

ASYSTENT
Chce pan zagrać w filmie?

JUREK
A dlaczego?

ASYSTENT
Nie chce pan w telewizji wystąpić?

JUREK
Nie, dziękuję.

ASYSTENT
Ty, posłuchaj, dostaniesz stówę, tylko chodzi o to, żebyś się położył na chwilę. Udał trupa. Przykryjemy cię derką, nawet nic nie będzie widać.

JUREK
Może innym razem.

Jurek wycofuje się, a Asystent odwraca się do Kamerzysty, który cały czas kręci
G.?<br><br>ASYSTENT<br>Gnoja jakiegoś, gapia, gówniarza, gamonia...<br><br>EWA<br>Daliście dupy i tyle! Cześć!<br><br>Ewa rzuca Asystentowi swój mikrofon i odchodzi. Asystent wypatruje wśród zebranych gapiów. Wybór pada na stojącego w tłumie trzydziestoletniego, ubranego w amerykańską kurtkę (typu high-school jacket) JURKA.<br><br>ASYSTENT<br>Chce pan zagrać w filmie?<br><br>JUREK<br>A dlaczego?<br><br>ASYSTENT<br>Nie chce pan w telewizji wystąpić?<br><br>JUREK<br>Nie, dziękuję.<br><br>ASYSTENT<br>Ty, posłuchaj, dostaniesz stówę, tylko chodzi o to, żebyś się położył na chwilę. Udał trupa. Przykryjemy cię derką, nawet nic nie będzie widać.<br><br>JUREK<br>Może innym razem.<br><br>Jurek wycofuje się, a Asystent odwraca się do Kamerzysty, który cały czas kręci
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego