Typ tekstu: Książka
Autor: Dawid Bieńkowski
Tytuł: Nic
Rok: 2005
shoes. - Jej złote szpilki z wolna zanurzały się w błocie. - Piękne miejsce - rozglądała się wokoło, bojąc się zrobić jakikolwiek ruch. - Ach, pamiętam, pamiętam, jak wyjeżdżałam z rodzicami. Ach, smak dzieciństwa, jak tu pięknie... - Zadarła głowę, przyglądając się bocianiemu gniazdu na stodole. Bała się spojrzeć, co dzieje się z jej stopami. - Ach, te białe birds. Ach, ach, jakie to wspaniałe... - wyjęczała jak na którymś ze swoich filmów. - O! A to jest chyba flaga Unii? - zauważyła niebieską flagę z żółtymi gwiazdkami. - To Polska jest już w Unii? - spytała zdziwiona.
- Nie, tylko nasz kolega w pewnym sensie już jest... - Guma drapał się pod czapką
shoes. - Jej złote szpilki z wolna zanurzały się w błocie. - Piękne miejsce - rozglądała się wokoło, bojąc się zrobić jakikolwiek ruch. - Ach, pamiętam, pamiętam, jak wyjeżdżałam z rodzicami. Ach, smak dzieciństwa, jak tu pięknie... - Zadarła głowę, przyglądając się bocianiemu gniazdu na stodole. Bała się spojrzeć, co dzieje się z jej stopami. - Ach, te białe birds. Ach, ach, jakie to wspaniałe... - wyjęczała jak na którymś ze swoich filmów. - O! A to jest chyba flaga Unii? - zauważyła niebieską flagę z żółtymi gwiazdkami. - To Polska jest już w Unii? - spytała zdziwiona.<br>- Nie, tylko nasz kolega w pewnym sensie już jest... - Guma drapał się pod czapką
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!