Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wywiad z dziewczyną z telefonicznej agencji 0-700...
Rok: 2003
się o mnie delikatnie i pulsuj wraz ze mną. Chcę czuć twój przyśpieszony oddech. Drżę i nie mogę powstrzymać jęku.
A teraz delikatnie rozłóż nogi. Rozluźnij się. Wyssam każdą kroplę tej chwili i będę lizał cię, aż będziesz jęczeć z rozkoszy. Dotykam cię językiem i palcami. Czy jest ci dobrze?
Ach, tak. Nie wiem, jak to możliwe, ale jest mi cudownie, jest mi wspaniale, jest mi tak dobrze, że mogłabym złapać ustami twojego twardego penisa i pochłonąć go, niemal połknąć. Zaczarowałeś mnie, czarodzieju. Wbij się teraz we mnie głęboko. Chcę poczuć twój miecz. Zwyciężaj i oddychaj wraz ze mną.
Chcę tego
się o mnie delikatnie i pulsuj wraz ze mną. Chcę czuć twój przyśpieszony oddech. Drżę i nie mogę powstrzymać jęku.&lt;/&gt; <br>&lt;who3&gt;A teraz delikatnie rozłóż nogi. Rozluźnij się. Wyssam każdą kroplę tej chwili i będę lizał cię, aż będziesz jęczeć z rozkoszy. Dotykam cię językiem i palcami. Czy jest ci dobrze?&lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt;Ach, tak. Nie wiem, jak to możliwe, ale jest mi cudownie, jest mi wspaniale, jest mi tak dobrze, że mogłabym złapać ustami twojego twardego penisa i pochłonąć go, niemal połknąć. Zaczarowałeś mnie, czarodzieju. Wbij się teraz we mnie głęboko. Chcę poczuć twój miecz. Zwyciężaj i oddychaj wraz ze mną.&lt;/&gt; <br>&lt;who3&gt;Chcę tego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!