Typ tekstu: Książka
Autor: Pinkwart Maciej
Tytuł: Dziewczyna z Ipanemy
Rok: 2003
bliźniaku z dorosłym synem, też lekarzem i jego młodą żoną. Od roku był już dziadkiem. "Lepiej być dziadkiem, niż dziadem" - mawiał, ale to mu nie groziło, gdyż jako renomowany kardiolog nie narzekał na brak pieniędzy. Wstał.
- Idę. A ty po prostu pojedź ze mną.
Roześmiała się.
- Ale wymyślił! Jako co? Adoptujesz mnie?
- No, powiedzmy, że cię wynajmę, jako opiekunkę w jednoosobowym domu starców.
- Przestań z tym swoim wiekiem! - powiedziała odruchowo, ale widać było, że nie zastanawia się specjalnie nad tym, co mówi, myślami błądząc już gdzieś między Champs Elysées w Paryżu a Promenade des Anglais w Nicei.
W końcu lata umowa
bliźniaku z dorosłym synem, też lekarzem i jego młodą żoną. Od roku był już dziadkiem. "Lepiej być dziadkiem, niż dziadem" - mawiał, ale to mu nie groziło, gdyż jako renomowany kardiolog nie narzekał na brak pieniędzy. Wstał.<br>- Idę. A ty po prostu pojedź ze mną.<br>Roześmiała się. <br>- Ale wymyślił! Jako co? Adoptujesz mnie?<br>- No, powiedzmy, że cię wynajmę, jako opiekunkę w jednoosobowym domu starców.<br>- Przestań z tym swoim wiekiem! - powiedziała odruchowo, ale widać było, że nie zastanawia się specjalnie nad tym, co mówi, myślami błądząc już gdzieś między Champs Elysées w Paryżu a Promenade des Anglais w Nicei.<br>W końcu lata umowa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego