Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ekspress Wieczorny
Nr: 70
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1981
Eksportu Wewnętrznego "PEWEX", które obiecuje, że wszystkie zaległe paczki zostaną dostarczone adresatom.
Nasi Czytelnicy sygnalizują, że owszem, paczki dochodzą teraz z kilkumiesięcznym opóźnieniem, ale ich zawartość nie zgadza się z zamówieniami nadawców z zagranicy. Np, w pacze z Belgii o wartości 6,90 dol. mała być wędlina, mąka i cukier. Adresat otrzymał tylko 8 kg cukru. Bez słowa wyjaśnienia i przeproszenia. (jk)

ALE CYRK!
We wtorek po raz pierwszy po przerwie wystąpił cyrk na Chłodnej. Był ciekawy program dla dzieci pt. "Spotkanie z dobrymi znajomymi". Pojawiła się m. in. "Pszczółka Maja".
Radość skończyła się po przedstawieniu, gdy widzowie wstali z ławek
Eksportu Wewnętrznego "PEWEX", które obiecuje, że wszystkie zaległe paczki zostaną dostarczone adresatom. &lt;/&gt;<br>Nasi Czytelnicy sygnalizują, że owszem, paczki dochodzą teraz z kilkumiesięcznym opóźnieniem, ale ich zawartość nie zgadza się z zamówieniami nadawców z zagranicy. Np, w pacze z Belgii o wartości 6,90 dol. mała być wędlina, mąka i cukier. Adresat otrzymał tylko 8 kg cukru. Bez słowa wyjaśnienia i przeproszenia. &lt;au&gt;(jk)&lt;/au&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;ALE CYRK!&lt;/&gt; <br>We wtorek po raz pierwszy po przerwie wystąpił cyrk na Chłodnej. Był ciekawy program dla dzieci pt. "Spotkanie z dobrymi znajomymi". Pojawiła się m. in. "Pszczółka Maja". <br>Radość skończyła się po przedstawieniu, gdy widzowie wstali z ławek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego