Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
do nas E-mail. Nasz adres:
4. Uporządkuj swoje papiery.
Wyrzuć całą przedawnioną korespondencję, nieaktualne oferty i notatki pamiętające początki twojej pracy. Może przy okazji znajdziesz parę przydatnych rzeczy, które gdzieś się zawieruszyły.
5. Uaktualnij swoje C.V.
Teraz, gdy biuro jest wyludnione, możesz bez obaw oddać się temu zajęciu. Aktualny życiorys to coś, co zawsze powinnaś mieć w pogotowiu - znakomita oferta może pojawić się lada moment.

Kariera życiowa należy do tych, którzy umieją nudzić się na konferencjach, zwłaszcza jeżeli potrafią to robić z wyrazem zachwytu.
André Maurois, pisarz francuskiJeżeli od dziecka uwielbiałaś przemeblowywać swój pokój, wieszałaś obrazy do góry
do nas E-mail. Nasz adres:&lt;gap&gt;<br>4. Uporządkuj swoje papiery.<br>Wyrzuć całą przedawnioną korespondencję, nieaktualne oferty i notatki pamiętające początki twojej pracy. Może przy okazji znajdziesz parę przydatnych rzeczy, które gdzieś się zawieruszyły.<br>5. Uaktualnij swoje C.V.<br>Teraz, gdy biuro jest wyludnione, możesz bez obaw oddać się temu zajęciu. Aktualny życiorys to coś, co zawsze powinnaś mieć w pogotowiu - znakomita oferta może pojawić się lada moment. <br><br>&lt;div1&gt;Kariera życiowa należy do tych, którzy umieją nudzić się na konferencjach, zwłaszcza jeżeli potrafią to robić z wyrazem zachwytu.<br>André Maurois, pisarz francuski&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>Jeżeli od dziecka uwielbiałaś przemeblowywać swój pokój, wieszałaś obrazy do góry
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego