Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Wprost
Nr: 01.09 (2)
Miejsce wydania: Poznań
Rok: 2000
temu. Dzisiaj to jest program wyborczy, na który zdaje się gotowa jest oddać głosy większość. Ale cóż, nie złośćmy się, lepsza taka lewica niż żadna, lepsza międzynarodowa socjaldemokracja niż neokomunizm z Ziuganowem na Kremlu, lepiej zacząć nowe stulecie jako PPS niż jako Proletariat.
5.Do przodu! - jak mówi Celiński. Albo: Alleluja i do przodu! - jak mówi ojciec Rydzyk.

Jacek KurczewskiMcSolidarność

Jak sprzedać legendę polskiej drogi do wolności

Wycieczka do sali BHP w Stoczni Gdańskiej połączona z odpoczynkiem na styropianie, zdjęcia przed bramą nr 2 i pomnikiem stoczniowców. Atrakcje szklano-aluminiowego Centrum "Solidarności": kopie związkowych gadżetów z lat 80. (znaczków, banknotów
temu. Dzisiaj to jest program wyborczy, na który zdaje się gotowa jest oddać głosy większość. Ale cóż, nie złośćmy się, lepsza taka lewica niż żadna, lepsza międzynarodowa socjaldemokracja niż neokomunizm z Ziuganowem na Kremlu, lepiej zacząć nowe stulecie jako PPS niż jako Proletariat.<br> 5.Do przodu! - jak mówi Celiński. Albo: Alleluja i do przodu! - jak mówi ojciec Rydzyk.<br><br>&lt;au&gt;Jacek Kurczewski&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;McSolidarność&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Jak sprzedać legendę polskiej drogi do wolności&lt;/&gt;<br><br>Wycieczka do sali BHP w Stoczni Gdańskiej połączona z odpoczynkiem na styropianie, zdjęcia przed bramą nr 2 i pomnikiem stoczniowców. Atrakcje szklano-aluminiowego Centrum "Solidarności": kopie związkowych gadżetów z lat 80. (znaczków, banknotów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!