Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.05
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
zarobił przed rokiem na gastronomii na Woodstocku i w tym roku też próbuje. Nie narzekają właściciele sklepów w mieście.
Zespoły zagrają na trzech scenach - głównej, folkowej i w wiosce Kriszny. Dziś o 15.00 na dużej scenie pojawi się Jurek Owsiak i orkiestra, która na otwarcie festiwalu zagra ,,Glory, Glory, Alleluja''. Zapowiadany jest też Roman Polański, zawiadowca stacji PKP w Żarach, który co roku daje gwizdkiem sygnał do odjazdu Przystanku Woodstock. I zacznie się największy festiwal pod gołym niebem w Europie, jak piszą o nim niemieckie media.
ARTUR ROSIAK


Tańsze wyposażenie

- Rok temu za wysokiej klasy telewizor zapłaciłem prawie 4 tys
zarobił przed rokiem na gastronomii na Woodstocku i w tym roku też próbuje. Nie narzekają właściciele sklepów w mieście. <br>Zespoły zagrają na trzech scenach - głównej, folkowej i w wiosce Kriszny. Dziś o 15.00 na dużej scenie pojawi się Jurek Owsiak i orkiestra, która na otwarcie festiwalu zagra ,,Glory, Glory, Alleluja''. Zapowiadany jest też Roman Polański, zawiadowca stacji PKP w Żarach, który co roku daje gwizdkiem sygnał do odjazdu Przystanku Woodstock. I zacznie się największy festiwal pod gołym niebem w Europie, jak piszą o nim niemieckie media.<br>&lt;au&gt;ARTUR ROSIAK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Tańsze wyposażenie&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;- Rok temu za wysokiej klasy telewizor zapłaciłem prawie 4 tys
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego