Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 02.05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
k.

Według niego, nie opłaca się MOL kupować rafinerii na południu Polski. Są przestarzałe i na dobrą sprawę mogą służyć jedynie jako magazyny paliw. Położenie rafinerii Slovnaftu jest jednak korzystne do tego, by móc wejść na rynek południowej Polski.


KRAKÓW - WATYKAN Jan Paweł II kanonizuje siostrę Faustynę W Łagiewnikach radosne "Alleluja"

Jak oceniają władze kościelne, z okazji kanonizacji siostry Faustyny Łagiewniki odwiedziło w sobotę i niedzielę około dwustu tysięcy wiernych. Przybyli pątnicy z całej Polski, a także ze Słowacji, Czech, USA, Niemiec, a nawet z Filipin, gdzie kult św. Faustyny jest bardzo silny.

Radosnym "Alleluja!", burzliwymi oklaskami oraz żywiołowym machaniem żółtymi
k&lt;/name&gt;.<br><br>Według niego, nie opłaca się &lt;name type="org"&gt;MOL&lt;/name&gt; kupować rafinerii na południu &lt;name type="place"&gt;Polski&lt;/name&gt;. Są przestarzałe i na dobrą sprawę mogą służyć jedynie jako magazyny paliw. Położenie rafinerii &lt;name type="org"&gt;Slovnaftu&lt;/name&gt; jest jednak korzystne do tego, by móc wejść na rynek południowej &lt;name type="place"&gt;Polski&lt;/name&gt;.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;KRAKÓW&lt;/name&gt; - &lt;name type="place"&gt;WATYKAN&lt;/name&gt; &lt;name type="person"&gt;Jan Paweł II&lt;/name&gt; kanonizuje siostrę &lt;name type="person"&gt;Faustynę&lt;/name&gt; W &lt;name type="place"&gt;Łagiewnikach&lt;/name&gt; radosne "Alleluja"&lt;/tit&gt;<br><br>Jak oceniają władze kościelne, z okazji kanonizacji siostry &lt;name type="person"&gt;Faustyny&lt;/name&gt; &lt;name type="place"&gt;Łagiewniki&lt;/name&gt; odwiedziło w sobotę i niedzielę około dwustu tysięcy wiernych. Przybyli pątnicy z całej &lt;name type="place"&gt;Polski&lt;/name&gt;, a także ze &lt;name type="place"&gt;Słowacji, Czech, USA, Niemiec&lt;/name&gt;, a nawet z &lt;name type="place"&gt;Filipin&lt;/name&gt;, gdzie kult św. &lt;name type="person"&gt;Faustyny&lt;/name&gt; jest bardzo silny.<br><br>Radosnym "Alleluja!", burzliwymi oklaskami oraz żywiołowym machaniem żółtymi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego