Miejsce wydania: Wrocław
Rok: 1999
Domogarow).

Wembley zdobyte

(LONDYN) W meczu dwóch piłkarskich potęg, Anglii i Francji, lepsi okazali się mistrzowie świata. Francja zwyciężyła 2:0, po raz pierwszy w historii ogrywając Wyspiarzy na Wembley. Co więcej, gol strzelony przez Nicolasa Anelkę w 69 minucie był pierwszym, jakiego "Trójkolorowi" strzelili w londyńskiej "Świątyni Futbolu".

Reprezentację Anglii po raz pierwszy prowadził Howard Wilkinson, zastępujący zdymisjowanego Glenna Hoddle'a. Na początek postanowił on scementować defensywę, wystawiając w niej aż czterech zawodników mistrza Anglii, Arsenalu Londyn. W bramce stał David Seaman, na środku obrony grali Tony Adams i Martin Keown, a na prawą flankę po pięcioletniej przerwie powrócił mający już
Domogarow).&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt; Wembley zdobyte&lt;/&gt;<br><br>(LONDYN)&lt;intro&gt; W meczu dwóch piłkarskich potęg, Anglii i Francji, lepsi okazali się mistrzowie świata. Francja zwyciężyła 2:0, po raz pierwszy w historii ogrywając Wyspiarzy na Wembley. Co więcej, gol strzelony przez Nicolasa Anelkę w 69 minucie był pierwszym, jakiego "Trójkolorowi" strzelili w londyńskiej "Świątyni Futbolu".&lt;/&gt;<br><br>Reprezentację Anglii po raz pierwszy prowadził Howard Wilkinson, zastępujący zdymisjowanego Glenna Hoddle'a. Na początek postanowił on scementować defensywę, wystawiając w niej aż czterech zawodników mistrza Anglii, Arsenalu Londyn. W bramce stał David Seaman, na środku obrony grali Tony Adams i Martin Keown, a na prawą flankę po pięcioletniej przerwie powrócił mający już