Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
że celem ochrony wód jest utrzymanie lub poprawa jakości wód, biologicznych stosunków w środowisku wodnym i na obszarach zalewowych, tak, aby wody osiągnęły, co najmniej dobry stan ekologiczny i w zależności od potrzeb nadawały się do:
bytowania ryb w warunkach naturalnych oraz umożliwiały ich migrację,
rekreacji oraz uprawiania sportów wodnych (Art. 38.2. pkt 2).
Kolejny kruczek tkwi w zapisie "w zależności od potrzeb", a powinno brzmieć "w zależności od warunków".
Przy czym, organy ochrony przyrody, przy wykonywaniu ochrony przyrody mogą korzystać z opinii biegłych w zakresie ochrony przyrody. (art. 40.1.)
I tu właśnie tkwi największe nieszczęście. Całe szeregi biegłych
że celem ochrony wód jest utrzymanie lub poprawa jakości wód, biologicznych stosunków w środowisku wodnym i na obszarach zalewowych, tak, aby wody osiągnęły, co najmniej dobry stan ekologiczny i w zależności od potrzeb nadawały się do: <br>bytowania ryb w warunkach naturalnych oraz umożliwiały ich migrację, <br>rekreacji oraz uprawiania sportów wodnych (Art. 38.2. pkt 2). <br>Kolejny kruczek tkwi w zapisie "w zależności od potrzeb", a powinno brzmieć "w zależności od warunków". <br>Przy czym, organy ochrony przyrody, przy wykonywaniu ochrony przyrody mogą korzystać z opinii biegłych w zakresie ochrony przyrody. (art. 40.1.) <br>I tu właśnie tkwi największe nieszczęście. Całe szeregi biegłych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego