Typ tekstu: Książka
Autor: Adam Czerniawski
Tytuł: Narracje ormiańskie
Rok wydania: 2003
Lata powstania: 1956-1986
czerwonym lakiem zapieczętowane koperty. Szef oczywiście zawartość ich znał: błyskawicznie rozdał je podwładnym, a sam dyskretnie odwrócił się do okna.
W kilka minut później było ogólnie wiadomo, że Szef został mianowany Inspektorem, któremu miały podlegać trzy departamenty (Niedziałkowski fakt ten oznajmił głośnym szeptem, rumieniąc się przy tym obficie), że jego Asystent został pełnym Szefem, że obaj Doradcy objęli funkcje Asystentów, że Bernard Kostrowicki został Doradcą do Spraw Międzynarodowych, że Melania G.-Świętokrzyska objęła stanowisko Doradcy do Spraw Handlowych i że obu sekretarkom podniesiono pensje o 7 procent.
Przemysław Igiełka natomiast nie spieszył się z ujawnieniem komukolwiek zawartości swej koperty, która zawierała
czerwonym lakiem zapieczętowane koperty. Szef oczywiście zawartość ich znał: błyskawicznie rozdał je podwładnym, a sam dyskretnie odwrócił się do okna.<br>W kilka minut później było ogólnie wiadomo, że Szef został mianowany Inspektorem, któremu miały podlegać trzy departamenty (Niedziałkowski fakt ten oznajmił głośnym szeptem, rumieniąc się przy tym obficie), że jego Asystent został pełnym Szefem, że obaj Doradcy objęli funkcje Asystentów, że Bernard Kostrowicki został Doradcą do Spraw Międzynarodowych, że Melania G.-Świętokrzyska objęła stanowisko Doradcy do Spraw Handlowych i że obu sekretarkom podniesiono pensje o 7 procent.<br>Przemysław Igiełka natomiast nie spieszył się z ujawnieniem komukolwiek zawartości swej koperty, która zawierała
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego