Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 35
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
gości przygotowały gaździny z Łopusznej oraz ze Spisza. Przygotowane przez nie tradycyjne, góralskie potrawy zniknęły z dwóch stołów momentalnie. Później na parkowej scenie występowali "Mali Łopuśnianie", "Zielony Jawor", "Czardasze" oraz "Frydmanianie".
Kolejną atrakcją były pokazy sprawności ratowników GOPR. Ci, którym spodobała się wspinaczka, mogli spróbować swoich sił na dwóch ściankach. do wieczora kolejka chętnych do akrobacji w pionie nie malała. Trzeba było również stać w długiej kolejce, by przejechać się goprowskim terenowym czterokołowcem.
Ci, którzy pojawili się na "Jarmarku" później, z pewnym zdziwieniem obserwowali, że w parku jest coraz mniej widzów, a coraz więcej policji. Niestety, okazało się, że w
gości przygotowały gaździny z Łopusznej oraz ze Spisza. Przygotowane przez nie tradycyjne, góralskie potrawy zniknęły z dwóch stołów momentalnie. Później na parkowej scenie występowali "Mali Łopuśnianie", "Zielony Jawor", "Czardasze" oraz "Frydmanianie".<br>Kolejną atrakcją były pokazy sprawności ratowników GOPR. Ci, którym spodobała się wspinaczka, mogli spróbować swoich sił na dwóch ściankach. do wieczora kolejka chętnych do akrobacji w pionie nie malała. Trzeba było również stać w długiej kolejce, by przejechać się goprowskim terenowym czterokołowcem.<br>Ci, którzy pojawili się na "Jarmarku" później, z pewnym zdziwieniem obserwowali, że w parku jest coraz mniej widzów, a coraz więcej policji. Niestety, okazało się, że w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!