Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 14.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
martwej Cisie. Przynieśli czarne flagi, do wody rzucali kwiaty, palili świece. Węgrzy są emocjonalnie mocno związani z Cisą, opiewaną przez wielu poetów jako "najbardziej węgierską z rzek".
Magdalena Spalińska, reuters, papCzy to już koniec sporów o to, kto rządzi w BIG Banku Gdańskim? Oponenci twierdzą, że nie.

Deutsche (BIG) BG

Deutsche Bank jednak przejął kontrolę w BIG Banku Gdańskim. W nocy z piątku na sobotę wybrano nową, 19-osobową radę nadzorczą BIG-u, do której weszło 10 przedstawicieli Niemców.

Na przeforsowanie tych zmian potrzeba było dwóch tygodni. I dwóch nocnych walnych zgromadzeń BIG-u.
* W pierwszym podejściu, 28 stycznia, Deutsche
martwej Cisie. Przynieśli czarne flagi, do wody rzucali kwiaty, palili świece. Węgrzy są emocjonalnie mocno związani z Cisą, opiewaną przez wielu poetów jako "najbardziej węgierską z rzek".&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Magdalena Spalińska, reuters, pap&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Czy to już koniec sporów o to, kto rządzi w BIG Banku Gdańskim? Oponenci twierdzą, że nie.&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Deutsche (BIG) BG&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Deutsche Bank jednak przejął kontrolę w BIG Banku Gdańskim. W nocy z piątku na sobotę wybrano nową, 19-osobową radę nadzorczą BIG-u, do której weszło 10 przedstawicieli Niemców.&lt;/&gt;<br><br>Na przeforsowanie tych zmian potrzeba było dwóch tygodni. I dwóch nocnych walnych zgromadzeń BIG-u. <br>* W pierwszym podejściu, 28 stycznia, Deutsche
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego