Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1996
i po porodzie, Twoja skóra wymaga szczególnej troski. Regularny masaż, przy użyciu olejku wzmacniającego funkcje skóry "Penaten Hautfunktionsoel", uspokaja i uelastycznia ją. Preparat ten, zawiera cenny olejek żożoby, avocado oraz bisabolol. Dzięki nim unikniesz powstawania rozstępów. Olejek przeciw rozstępom polecany jest także do pielęgnacji skóry kobiet odchudzających się.

WKŁADKI DO BIUSTONOSZY DLA MATEK KARMIĄCYCH
W okresie karmienia, często wypływa z piersi trochę pokarmu, Wsiąka on w specjalne wkładki do biustonoszy "Penciten Stilleinlagen", które są przyjemne w noszeniu i nie odznaczają się.
Wszystkie kosmetyki. "Penaten" są klinicznie przebadane i zatwierdzone przez
Państwowy Zakład Higieny oraz Instytut Matki i Dziecka.
PENATHEN
Johnson and
i po porodzie, Twoja skóra wymaga szczególnej troski. Regularny masaż, przy użyciu olejku wzmacniającego funkcje skóry "Penaten Hautfunktionsoel", uspokaja i uelastycznia ją. Preparat ten, zawiera cenny olejek żożoby, avocado oraz bisabolol. Dzięki nim unikniesz powstawania rozstępów. Olejek przeciw rozstępom polecany jest także do pielęgnacji skóry kobiet odchudzających się. &lt;page nr=19&gt;<br><br>WKŁADKI DO BIUSTONOSZY DLA MATEK KARMIĄCYCH<br>W okresie karmienia, często wypływa z piersi trochę pokarmu, Wsiąka on w specjalne wkładki do biustonoszy "Penciten Stilleinlagen", które są przyjemne w noszeniu i nie odznaczają się. <br>Wszystkie kosmetyki. "Penaten" są klinicznie przebadane i zatwierdzone przez <br>Państwowy Zakład Higieny oraz Instytut Matki i Dziecka.<br>&lt;au&gt;PENATHEN<br>Johnson and
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego