Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.30 (25)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
mnie policja. Bez dokumentów, młody Polak, w nowym samochodzie... Jak nic pomyśleliby, że buchnąłem tę brykę.
Niedzielana w Holandii rozpiera energia, ale nie za bardzo ma gdzie pójść.
- Ludzie tutaj są spokojni, zamknięci w sobie. Chyba będę musiał założyć rodzinę, bo to idealny kraj do takiego życia.
CEZARY KOWALSKI, MATEUSZ BOREK z Holandii

Znów aresztowali kolarza
PARYŻ
Polski kolarz Daniel Majewski został w środę wieczorem przesłuchany i zatrzymany w areszcie w Montpellier, gdzie przebywał na obozie treningowym. W jego pokoju znaleziono podejrzane środki. Majewski utrzymywał podobno kontakty z Bogdanem Madejakiem, masażystą grupy Cofidis, podejrzewanym o kierowanie siatką handlującą środkami dopingowymi.

Jones
mnie policja. Bez dokumentów, młody Polak, w nowym samochodzie... Jak nic pomyśleliby, że buchnąłem tę brykę.&lt;/&gt;<br>Niedzielana w Holandii rozpiera energia, ale nie za bardzo ma gdzie pójść.<br>&lt;q&gt;- Ludzie tutaj są spokojni, zamknięci w sobie. Chyba będę musiał założyć rodzinę, bo to idealny kraj do takiego życia.&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;CEZARY KOWALSKI, MATEUSZ BOREK z Holandii&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Znów aresztowali kolarza&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;PARYŻ&lt;/&gt;<br>Polski kolarz Daniel Majewski został w środę wieczorem przesłuchany i zatrzymany w areszcie w Montpellier, gdzie przebywał na obozie treningowym. W jego pokoju znaleziono podejrzane środki. Majewski utrzymywał podobno kontakty z Bogdanem Madejakiem, masażystą grupy Cofidis, podejrzewanym o kierowanie siatką handlującą środkami dopingowymi.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Jones
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!