Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 04.03 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
stracił pracę w Ciborzu, przez pół roku był bezrobotny, przeżył załamanie psychiczne i sam się leczył. Teraz pracuje w innym szpitalu i domaga się sprawiedliwości. - Nie może być tak, że człowieka oblepią błotem i nikt go potem nawet nie przeprosi - protestuje.
Dr Ewa Irczyńska, psychiatra, była ordynator łódzkiego szpitala im. Babińskiego, błotem została oblepiona, jak twierdzi, w czasie, kiedy leżała złożona chorobą.

- Miałam wysoką gorączkę, gdy w prasie ukazała się seria publikacji na mój temat - opowiada. - Myślałam, że mam halucynacje.

Depresja gangsterów

Ale to nie były omamy, prasa informowała, że dr Irczyńska przechowywała na swoim oddziale udających depresję bandytów (w sumie
stracił pracę w Ciborzu, przez pół roku był bezrobotny, przeżył załamanie psychiczne i sam się leczył. Teraz pracuje w innym szpitalu i domaga się sprawiedliwości. - Nie może być tak, że człowieka oblepią błotem i nikt go potem nawet nie przeprosi - protestuje.<br>Dr Ewa Irczyńska, psychiatra, była ordynator łódzkiego szpitala im. Babińskiego, błotem została oblepiona, jak twierdzi, w czasie, kiedy leżała złożona chorobą.<br><br>- Miałam wysoką gorączkę, gdy w prasie ukazała się seria publikacji na mój temat - opowiada. - Myślałam, że mam halucynacje.<br><br>&lt;tit&gt;Depresja gangsterów&lt;/&gt;<br><br>Ale to nie były omamy, prasa informowała, że dr Irczyńska przechowywała na swoim oddziale udających depresję bandytów (w sumie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego