Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
od lat 50.) i Predator (młode i dynamiczne wzory dla ludzi o aktywnym trybie życia). Jeden z dostępnych dziś modeli, The General, jest dokładną repliką okularów przeciwsłonecznych, które nosił słynny generał Douglas MacArthur, głównodowodzący Sił Sprzymierzonych w rejonie Pacyfiku podczas II wojny światowej. W zeszłym roku nowym właścicielem marki Ray-Ban stała się firma Luxottica, która wykupiła prawa do marki od Bausch & Lomb. Okulary pozostały jednak nadal okularami.


MAMMA MIA!

Syrenka do dziś byłaby najpiękniejszym samochodem świata, gdyby jej karoserię zaprojektowali styliści rodem ze słonecznej Italii.
Wojciech Bart
Nazwiska Bertone, Giugiaro czy Pininfarina mówią same za siebie. To klasycy wzornictwa, którzy
od lat 50.) i Predator (młode i dynamiczne wzory dla ludzi o aktywnym trybie życia). Jeden z dostępnych dziś modeli, The General, jest dokładną repliką okularów przeciwsłonecznych, które nosił słynny generał Douglas MacArthur, głównodowodzący Sił Sprzymierzonych w rejonie Pacyfiku podczas II wojny światowej. W zeszłym roku nowym właścicielem marki Ray-Ban stała się firma Luxottica, która wykupiła prawa do marki od Bausch &amp; Lomb. Okulary pozostały jednak nadal okularami.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;foreign&gt;MAMMA MIA!&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Syrenka do dziś byłaby najpiękniejszym samochodem świata, gdyby jej karoserię zaprojektowali styliści rodem ze słonecznej Italii.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Wojciech Bart&lt;/&gt;<br>Nazwiska Bertone, Giugiaro czy Pininfarina mówią same za siebie. To klasycy wzornictwa, którzy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego