Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
tam do początku kwietnia.
Nie ma w związku z tym jasności, kiedy król podpisze, zaaprobowaną przez obie izby parlamentu, ustawę o rozpoczęciu procesów sądowych Czerwonych Khmerów.
(PAP)Nowy premier Izraela próbuje utworzyć koalicję

Ehud Barak chce wycofać się z życia politycznego.
Ariel Szaron zaproponował urząd Szimonowi Peresowi.

Były premier Ehud Barak, który w wyborach 6 lutego przegrał walkę o urząd z przywódcą prawicowej partii Likud, Arielem Szaronem, poinformował we wtorek o rezygnacji z kierowania Partią Pracy.
Wycofał się także z planu objęcia w rządzie Szarona teki ministra obrony. Zapowiedział, że wycofa się z życia politycznego.
Mimo to, część działaczy izraelskiej Partii
tam do początku kwietnia.<br>Nie ma w związku z tym jasności, kiedy król podpisze, zaaprobowaną przez obie izby parlamentu, ustawę o rozpoczęciu procesów sądowych Czerwonych Khmerów.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nowy premier Izraela próbuje utworzyć koalicję&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Ehud Barak chce wycofać się z życia politycznego.<br>Ariel Szaron zaproponował urząd Szimonowi Peresowi.&lt;/&gt;<br><br>Były premier Ehud Barak, który w wyborach 6 lutego przegrał walkę o urząd z przywódcą prawicowej partii Likud, Arielem Szaronem, poinformował we wtorek o rezygnacji z kierowania Partią Pracy.<br>Wycofał się także z planu objęcia w rządzie Szarona teki ministra obrony. Zapowiedział, że wycofa się z życia politycznego.<br>Mimo to, część działaczy izraelskiej Partii
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego