Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
zdobył w doliczonym czasie pierwszej połowy Marcin Andrusewicz. Gola na 1:1 strzelił w 50 minucie meczu po błędzie naszego bramkarza Bogusław Lizak.
wyniki i tabela w Fan Clubie
zdobył w doliczonym czasie pierwszej połowy Marcin Andrusewicz. Gola na 1:1 strzelił w 50 minucie meczu po błędzie naszego bramkarza Bogusław Lizak.<br>wyniki i tabela w Fan Clubie <br>Polonia wyszła na boisko w składzie: J. Mickiewicz, K. Tomaszewski, P. Moneta, P. Augustynowicz, M. Dłużniewski, P. Wołczecki, P. Borysiewicz, D. Baran, J. Licznerski, W. Siemaszko i M. Andrusewicz. Gospodarze rozpoczęli mecz od zdecydowanych ataków na naszą bramkę. Jednak to my mogliśmy prowadzić 1:0. W 6 minucie meczu Piotr Moneta silnym strzałem z wolnego trafił w poprzeczkę. W 38 minucie meczu za faul w polu karnym sędzia podyktował rzut karny dla