Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
też piękny gol), Wojtek Siemaszko (52 minuta po strzale głową), Wojtek Siemaszko (86 minuta po strzale głową) i Karol Tomaszewski (89 minuta). Goście zdobyli honorowego gola z karnego w 62 minucie meczu.

Już w 5 i 6 minucie meczu mogło być 2:0. Idealne sytuacje zmarnował Marcin Huk. Potem Daniel Baran i Piotrek Borysiewicz nie wykorzystali kolejnych okazji. Ale tym razem piłkarze Polonii mieli chęć do gry i bramki były tylko kwestią czasu. W 36 minucie meczu, zawodnik gości otrzymał czerwoną kartkę. Od tego momentu zaczęła się zdecydowana przewaga naszej drużyny, chociaż trzeba przyznać, że goście prowadzili cały czas otwartą grę
też piękny gol), Wojtek Siemaszko (52 minuta po strzale głową), Wojtek Siemaszko (86 minuta po strzale głową) i Karol Tomaszewski (89 minuta). Goście zdobyli honorowego gola z karnego w 62 minucie meczu.<br>&lt;gap reason="tab"&gt;<br>Już w 5 i 6 minucie meczu mogło być 2:0. Idealne sytuacje zmarnował Marcin Huk. Potem Daniel Baran i Piotrek Borysiewicz nie wykorzystali kolejnych okazji. Ale tym razem piłkarze Polonii mieli chęć do gry i bramki były tylko kwestią czasu. W 36 minucie meczu, zawodnik gości otrzymał czerwoną kartkę. Od tego momentu zaczęła się zdecydowana przewaga naszej drużyny, chociaż trzeba przyznać, że goście prowadzili cały czas otwartą grę