Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy ezoteryczne
Rok: 2000
mury w czasie przybywającego Księżyca, w znakach ziemskich (Byka, Panny, Koziorożca). Dom rośnie w oczach bez przeszkód.
Robiąc porządki, w księżycowym rytmie szybciej i łatwiej uporasz się z obowiązkami.
Księżyc w kuchni
Do suszenia owoców i grzybów zabierajmy się wtedy, kiedy Księżyca ubywa - o ile to możliwe - w znakach ognistych (Barana, Lwa, Strzel) lub powietrznych (Bliźniąt, Wagi, Wodnika).
Gospodynie, które robią wypieki w czasie przybywania Księżyca, powinny być zadowolone z efektów. Zakalec pojawia się w cieście pieczonym podczas ubywania Księżyca.
Przygotowywanie dżemów, soków, kompotów i przecierów zaplanujmy na okres, gdy Księżyc przebywa w znakach Barana, Lwa i Strzelca.
Sprzątanie bez wysiłku
mury w czasie przybywającego Księżyca, w znakach ziemskich (Byka, Panny, Koziorożca). Dom rośnie w oczach bez przeszkód.<br>Robiąc porządki, w księżycowym rytmie szybciej i łatwiej uporasz się z obowiązkami.<br>Księżyc w kuchni<br>Do suszenia owoców i grzybów zabierajmy się wtedy, kiedy Księżyca ubywa - o ile to możliwe - w znakach ognistych (Barana, Lwa, Strzel) lub powietrznych (Bliźniąt, Wagi, Wodnika).<br>Gospodynie, które robią wypieki w czasie przybywania Księżyca, powinny być zadowolone z efektów. Zakalec pojawia się w cieście pieczonym podczas ubywania Księżyca.<br>Przygotowywanie dżemów, soków, kompotów i przecierów zaplanujmy na okres, gdy Księżyc przebywa w znakach Barana, Lwa i Strzelca.<br>Sprzątanie bez wysiłku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego