Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
okropnie, ale to była moja najlepsza robota. Zapraszano mnie do domów, częstowano kawą, z wieloma osobami rozmawiałam o książkach. Będąc samotną matką, przyjmowałam czasami dwie albo trzy prace dziennie. A wieczorami chodziłam na próby mojego zespołu.
CKM: Czy kiedykolwiek musiałaś tak dramatycznie oszczędzać jak Selma, którą grasz u von Triera?
Bjšrk: Aż tak - nie. Ale pamiętam, że kiedy śpiewałam w punkowej grupie Kukl, oszczędzaliśmy cały rok na zakup furgonetki. Przyjechaliśmy nią potem do Europy i mieliśmy niezłe wzięcie - zazwyczaj dziesięciu widzów pod sceną (śmiech).
CKM: Teraz nie musisz się obawiać o frekwencję. Rzesze ludzi czekały na twoje koncerty z
okropnie, ale to była moja najlepsza robota. Zapraszano mnie do domów, częstowano kawą, z wieloma osobami rozmawiałam o książkach. Będąc samotną matką, przyjmowałam czasami dwie albo trzy prace dziennie. A wieczorami chodziłam na próby mojego zespołu.<br>CKM: Czy kiedykolwiek musiałaś tak dramatycznie oszczędzać jak Selma, którą grasz u von Triera?<br>Bj&#154;rk: Aż tak - nie. Ale pamiętam, że kiedy śpiewałam w punkowej grupie Kukl, oszczędzaliśmy cały rok na zakup furgonetki. Przyjechaliśmy nią potem do Europy i mieliśmy niezłe wzięcie - zazwyczaj dziesięciu widzów pod sceną (śmiech).<br>CKM: Teraz nie musisz się obawiać o frekwencję. Rzesze ludzi czekały na twoje koncerty z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!