Typ tekstu: Książka
Autor: Mariusz Cieślik
Tytuł: Śmieszni kochankowie
Rok: 2004
na erotycznych tancerzy.
- Dorota, widziałam cię tam wczoraj.
- Gdzie? - zdziwiła się i potrząsnęła szopą tlenionych włosów.
- W parku. Chodziłaś tam wczoraj wieczorem. Obserwowałam cię, spędziłaś tam dużo czasu. I to nie był pierwszy raz. Już parę dni temu cię tam zauważyłam.
- Rzeczywiście wczoraj tam spacerowałam, no i co z tego? - Blondynka popatrzyła na tancerzy, którzy przy bufecie głośno rozmawiali z właścicielem knajpy.
- Zwariowałaś? Mało ci było wtedy? Przecież on może wrócić.
- Nie boję się. Kupiłam pistolet na gaz. Poza tym nie mogę się po własnym mieście przemykać jak cień. Będę robiła wszystko, na co mam ochotę. Będę normalnie żyć, tak jak
na erotycznych tancerzy.<br>- Dorota, widziałam cię tam wczoraj.<br>- Gdzie? - zdziwiła się i potrząsnęła szopą tlenionych włosów.<br>- W parku. Chodziłaś tam wczoraj wieczorem. Obserwowałam cię, spędziłaś tam dużo czasu. I to nie był pierwszy raz. Już parę dni temu cię tam zauważyłam.<br>- Rzeczywiście wczoraj tam spacerowałam, no i co z tego? - Blondynka popatrzyła na tancerzy, którzy przy bufecie głośno rozmawiali z właścicielem knajpy.<br>- Zwariowałaś? Mało ci było wtedy? Przecież on może wrócić.<br>- Nie boję się. Kupiłam pistolet na gaz. Poza tym nie mogę się po własnym mieście przemykać jak cień. Będę robiła wszystko, na co mam ochotę. Będę normalnie żyć, tak jak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!