Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.21 (17)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
się państwu Utratom!
- Na początku ciąży lekarze powiedzieli, że urodzę bliźniaki - mówi zmęczona, ale szczęśliwa mama Barbara Utrata (29 l.). Po kolejnym badaniu liczba dzieci podwoiła się. To był szok.
- Mama nie była leczona hormonalnie. Taki poród to wielka rzadkość. Zdarza się raz na 500 tysięcy urodzeń - mówi dr Klaudiusz Bober (39 l.) z katowickiego szpitala.
Czworaczki urodziły się w siódmym miesiącu ciąży. Pierwsza pojawiła się Emilia (1020 g), za nią Julia (1010 g), Bogdan (890 g) i Eliza (700 g). Dzieci trafiły na oddział intensywnej terapii szpitala w Katowicach. Są podłączone do respiratora - wymagają warunków zbliżonych do tych, jakie miały
się państwu Utratom!<br>&lt;q&gt;- Na początku ciąży lekarze powiedzieli, że urodzę bliźniaki&lt;/&gt; - mówi zmęczona, ale szczęśliwa mama Barbara Utrata (29 l.). Po kolejnym badaniu liczba dzieci podwoiła się. To był szok. <br>&lt;q&gt;- Mama nie była leczona hormonalnie. Taki poród to wielka rzadkość. Zdarza się raz na 500 tysięcy urodzeń&lt;/&gt; - mówi dr Klaudiusz Bober (39 l.) z katowickiego szpitala. <br>Czworaczki urodziły się w siódmym miesiącu ciąży. Pierwsza pojawiła się Emilia (1020 g), za nią Julia (1010 g), Bogdan (890 g) i Eliza (700 g). Dzieci trafiły na oddział intensywnej terapii szpitala w Katowicach. Są podłączone do respiratora - wymagają warunków zbliżonych do tych, jakie miały
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!