Tytuł: Tygodnik Prudnicki
Nr: 10.13 (41)
Miejsce wydania: Prudnik
W 8 min. było tylko 17:12, a tuż na początku drugiej kwarty dzięki trafieniu Sławomira Kruka prowadziliśmy zaledwie 28:26. Od tego momentu na parkiecie rządzili już prudniczanie. Po pierwszej połowie było 42:32 dla gospodarzy.
Wprawdzie na początku trzeciej "ćwiartki" Pogoń zdobywała punkty wyłącznie z rzutów osobistych, jednak Bobry i tak nie potrafiły zbliżyć się do miejscowych. W 29 minucie dwoma celnymi trójkami popisuje się Krzysztof Zarankiewicz po czym przewaga prudniczan sięga już siedemnastu punktów - 58:41.W ostatnich dziesięciu minutach Pogoń wręcz dobiła i tak bezradnego rywala. Był to efekt przede wszystkim dobrej, agresywnej gry obronnej. Nie pomogły
W 8 min. było tylko 17:12, a tuż na początku drugiej kwarty dzięki trafieniu Sławomira Kruka prowadziliśmy zaledwie 28:26. Od tego momentu na parkiecie rządzili już prudniczanie. Po pierwszej połowie było 42:32 dla gospodarzy.<br>Wprawdzie na początku trzeciej "ćwiartki" Pogoń zdobywała punkty wyłącznie z rzutów osobistych, jednak Bobry i tak nie potrafiły zbliżyć się do miejscowych. W 29 minucie dwoma celnymi trójkami popisuje się Krzysztof Zarankiewicz po czym przewaga prudniczan sięga już siedemnastu punktów - 58:41.W ostatnich dziesięciu minutach Pogoń wręcz dobiła i tak bezradnego rywala. Był to efekt przede wszystkim dobrej, agresywnej gry obronnej. Nie pomogły