Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Angeles ceremonia wręczenia nagród amerykańskiego przemysłu muzycznego Grammy Awards.
Wśród nominowanych do nagród są między innymi: Destiny's Child, raper Eminem, Madonna i Britney Spears. Rozdanie Grammy Awards odbędzie się po raz 43.
Nominowani do statuetek artyści i producenci walczą o nagrody w 96 kategoriach ogólnych i szczegółowych.
(PAP)kalejdoskopJon Bon Jovi zagra na weselu

koncert W niecodziennym wydarzeniu weźmie udział Jon Bon Jovi i jego grupa. W kościele Graceland w Las Vegas, 21 kwietnia zespół zagra na ślubie dla 120 osób, gdzie 60 młodych par przysięgnie sobie dozgonną miłość.
Aby wziąć udział w tej imprezie Bon Jovi przerwie tego dnia swoją
Angeles ceremonia wręczenia nagród amerykańskiego przemysłu muzycznego Grammy Awards.<br>Wśród nominowanych do nagród są między innymi: Destiny's Child, raper Eminem, Madonna i Britney Spears. Rozdanie Grammy Awards odbędzie się po raz 43.<br>Nominowani do statuetek artyści i producenci walczą o nagrody w 96 kategoriach ogólnych i szczegółowych.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=11&gt;<br><br>&lt;tit&gt;kalejdoskop&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Jon Bon Jovi zagra na weselu&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;koncert&lt;/&gt; W niecodziennym wydarzeniu weźmie udział Jon Bon Jovi i jego grupa. W kościele Graceland w Las Vegas, 21 kwietnia zespół zagra na ślubie dla 120 osób, gdzie 60 młodych par przysięgnie sobie dozgonną miłość.<br>Aby wziąć udział w tej imprezie Bon Jovi przerwie tego dnia swoją
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego