Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
bardzo udanym powrocie grupy, czeka kolejna niespodzianka. 14 maja kapela wyda kolejny album. Będzie to pierwszy w historii zespołu krążek koncertowy.
Materiał złożony jest z utworów granych podczas trasy koncertowej promującej płytę "Crush". Znajdą się na nim prawdziwe rarytasy. Obok utworów z ostatniej płyty, usłyszeć będzie można klasyczne już piosenki Bon Jovi, oczywiście wszystkie grane na żywo, z udziałem publiczności.
(MicroWay)Klasyczne aranżacje popu są w modzie

muzyka Angielska formacja Bond, grająca na instrumentach smyczkowych utwory klasyczne z elementami pop i dance podbija Europę. W Anglii, Szwecji, Holandii, Francji i Szwajcarii dostała platynową płytę. W Niemczech, Włoszech i Danii złotą.
Kolejna płyta
bardzo udanym powrocie grupy, czeka kolejna niespodzianka. 14 maja kapela wyda kolejny album. Będzie to pierwszy w historii zespołu krążek koncertowy.<br>Materiał złożony jest z utworów granych podczas trasy koncertowej promującej płytę "Crush". Znajdą się na nim prawdziwe rarytasy. Obok utworów z ostatniej płyty, usłyszeć będzie można klasyczne już piosenki Bon Jovi, oczywiście wszystkie grane na żywo, z udziałem publiczności.<br>&lt;au&gt;(MicroWay)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Klasyczne aranżacje popu są w modzie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;muzyka&lt;/&gt; Angielska formacja Bond, grająca na instrumentach smyczkowych utwory klasyczne z elementami pop i dance podbija Europę. W Anglii, Szwecji, Holandii, Francji i Szwajcarii dostała platynową płytę. W Niemczech, Włoszech i Danii złotą.<br>Kolejna płyta
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego