Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
się z głupawego Hollywood, ale też i z siebie. Łączy grozę z groteską, a wychodzi z tego nie zawsze to, o co mu chodziło. Poziom dowcipu jest, łagodnie mówiąc, średni, a i strachu tu niewiele.


U-571

reż. Jonathan Mostow
gat.: dramat wojenny
Matthew McConaughey, Bill Paxton, Harvey Keitel, Jon Bon Jovi

Jest rok 1942. Amerykański okręt podwodny walczy z niemieckim okrętem podwodnym. Amerykanie szybko uszkadzają U-Boota, a potem wysyłają mu "na ratunek" inny własny okręt ucharakteryzowany na niemiecki. Wszystko po to, by wykraść stamtąd Enigmę. I jak to w filmach bywa, będzie z tym sporo kłopotów.
Film, który z czystym
się z głupawego Hollywood, ale też i z siebie. Łączy grozę z groteską, a wychodzi z tego nie zawsze to, o co mu chodziło. Poziom dowcipu jest, łagodnie mówiąc, średni, a i strachu tu niewiele.<br><br><br>U-571<br><br>reż. Jonathan Mostow<br>gat.: dramat wojenny<br>Matthew McConaughey, Bill Paxton, Harvey Keitel, Jon Bon Jovi<br><br>Jest rok 1942. Amerykański okręt podwodny walczy z niemieckim okrętem podwodnym. Amerykanie szybko uszkadzają U-Boota, a potem wysyłają mu "na ratunek" inny własny okręt ucharakteryzowany na niemiecki. Wszystko po to, by wykraść stamtąd Enigmę. I jak to w filmach bywa, będzie z tym sporo kłopotów.<br>Film, który z czystym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego